Velkou část života jsem prožila v totalitě a proto ji citlivě rozeznám, ať se zaštiťuje jakýmikoliv hesly. Nehodlám svým dětem a vnoučatům "dopřát" život ve společnosti, kde jedni ohýbají hřbety a druzí udávají.

Neočkovaní lidé jsou prověřováni neustálým testováním, i když nemají příznaky. Očkovaní s příznaky chodí do práce, do školy, na praxe do nemocnice, často mají příznaky respiračního onemocnění a často se u nich prokáže PCR pozitivita. Nejsou to žádné vymyšlené historky, jen ze skutečnosti. Ve školách jdou paradoxně do karantény jen děti, které nejsou očkované, i když primárně onemocněl očkovaný člověk. Přicházejí tak o možnost kvalitního vzdělávání a neuskutečňuje se většinou ani distančně. Jedná se o diskriminici, kterou děti vnímají úplně přesně a tuší, že s účinností očkování to zřejmě není taková sláva, je to pro ně jen forma fungování ve společnosti. V mediích se uvádí stoupající agresivita vůči zdravotníkům. Žel se děje agresivita i opačného rázu ze strany zdravotníků vůči neočkovaným. Co považuji za velmi vážné, že se přehlíží evidentní postvakcinační potíže. To že lékaři nehledají a přehlíží souvislosti, nepřipouští tyto možnosti.

Pravda a právo je na naší straně

opatrujte se

největším darem člověka je schopnost sebeuvědomění a od toho možnost svobodně se rozhodovat a být zodpovědný za sebe a nikoli za druhé, natož stádo

Nesouhlasím s povinností očkování.

Sleduji situaci okolo Covid-19 od počátku (nejprve jen na zahraničních webech), kdy se objevil na scéně , jsem tedy informována docela dobře.A proto s prohlášením zde uvedeným naprosto souhlasím.

Souhlasím s Občanským prohlášením a zcela ho podporuji.

Rozděl a panuj.

To už tady bylo a nejsme přece ovce!

Přidávám set k vašemu prohlášení, protože to, co se děje, vnímám stejně. Musíme to zastavit !

Chci dostudovat!

Ahoj přeji nasi planetě a jejímu lidu brzké uzdravení z těchto ďábelských plánu nějakých posranych zmrdu a fanatiků

Jsem proti povinnému očkování a diskriminaci neočkovaných !

Podpora pravdy

Jsem s vami

Nesouhlasím s totalitou, která zde plíživě nastává.

Stop totalitě a lžím!!! Návrat demokracie a pravdy!!!

Souhlasím s textem tohoto prohlášení, volám po svobodě slova, pluralitě názorů, diskuzi, návrat k evidence-based medicine. A především po ukončení rozdělování lidí, černobílé nálepkování vaxer či antivaxer, zavádějící používání slov apod.

Souhlasím s textem Občanského prohlášení i s jeho zdůvodněním

Naprosto souhlasím s občanským prohlášením

Stop destruktivnímu myšlení, strachu a manipulaci. Start konstruktivnímu myšlení, svobodě a lásce k pravdě.

Poznáte pravdu, a pravda vás osvobodí.

Již několikrát se mi v poslední době vybavila pohádka Císařovy nové šaty, kdy dítě dokázalo se svou čistou myslí a zdravým úsudkem pojmenovat realitu: Ten císař je nahý! Jsem moc ráda, že taky dokážete otevírat oči a oslovit dav.

Podporuji zcala vasi iniciativu a plne s jejim obsahem souhlasim!

Probuďme se, nejsme přece ovce!

Očkovaní všech zemí polibte mi ...

Dobrý den, chtěla bych se přidat k vašemu prohlášení, protože to, co se děje, vnímám stejně. Veliké díky za vaši iniciativu! Monika Košíková :-).

Naprosto souhlasím s uvedenými skutečnostmi v občanském prohlášení. Dehonestace odborníků, kteří mají za sebou léta praxe, se vymyká jakýmkoli zásadám vědecké diskuze.

Chci se pridat, protoze je to tak spravne a mel by to udelat kazdy clovek, ktery cti pravdu a moralku

Připojuji se!

Pravda vítězi

Potvrzuji svým podpisem uvedené prohlášení a věřím, že nakonec zvítězí zdravý rozum a všichni odpovědní za toto očkovací šílenství se budou zodpovídat a pořádný trest je nemine.

Zdravím všechny

Stop covidovému náboženství!

Děkuji signatářům i všem podepsaným za odvahu veřejně vystoupit.

Navrat k hodnotam, skutecne apoliticke a nezavisle vedecke diskusi, pokora, lidska dustojnost, svoboda, spravne a precizni uplatnovani a interpretace pojmu.

Nikdo nesmí být očkován proti své vůli !

Velmi podporuji. Dekuji vsem signstarum, jeste existuji lide, kteri maji svedomi a odvahu.

Podporuji slušnost a pokoru a upřímnou motivaci nacházet pravdivá řešení.

Říká se, že před úsvitem je největší tma. Přeji všem pevné zdraví a hlavu v klidu.

souhlasím

Fakta, dialog a zdravy rozum. NE totalite, informacnimu terorismu a diskriminaci.

Žádná segregace nebyla v historii přínosem a nebude tomu ani dnes. Posvěcená segregace a diskriminace přímo státním aparátem je vrchol a nenapadlo by mě, že něco takového čeká mě a už vůbec, že se do toho narodí můj syn. Nestavme se proti sobě, nesmíme opakovat historii a podléhat tak snadno tlaku. Nelze zpochybnit, že tu zmiňovaný vir je a bude. Nelze zpochybnit, že může ohrozit lidské zdraví. Ale to, co se děje, není dle mého názoru o viru, o pandemii, toto je snaha o potlačení společnosti a o zanesení jiné nemoci mezi nás. Nesouhlasím s tím, co se děje, proto se přidávám. A díky.

Plně souhlasím.

Žádám, aby vláda České republiky dodržovala základní lidská práva a svobody dané ústavou. Děkuji.

Na základě odlišnosti názoru se bude opět vyhazovat z práce. Jsme tam, kde jsme před 33 lety skončili.

Plně souhlasím a děkuji všem statečným iniciátorům prohlášení za jejich práci a zejména za odvahu veřejně vystoupit proti nesvobodě, nátlaku, diskriminaci a rozdělování lidí.

Simpatuzii s Vami.

Naprostý souhlas...Po prvních třech měsících nejistoty jsem si vybral před rokem a půl argumenty a doporučení Prof.Berana a odborníků s podobnými názory a dnes vím,že tyto léčebné postupy fungují...Fanatici typu p.Flégr,Kubek,Smejkal,Chlíbek,Kulveit atd...mně nezajímaji...Vydržte a publikujte pravdu...Přeposílám,kde se dá...

Děkuju všem statečným lékařům, zdravotním sestrám, policistům, vojákům i občanům, kteří bojují za možnost svobodné volby a proti povinnosti nesmyslného plošného očkování proti virovému onemocnění.

Protože pojišťovny a banky chtějí zavádět = PROPLÁCET povinný odběr jejich experimentálního, KRIMINÁLNÍHO produktu, ZA KTERÝ SE ZŘEKLY JAKÉKOLI ODPOVĚDNOSTI. Nechtějí s vlastním KRIMINÁLNÍM výrobkem; bez jakýchkoli záruk; mít nic společného. Jejich postoj je vnitřně rozpolcen- nekonzistentní. A protože se jedná o útok na OZBROJENÉ SLOŽKY ČR: vojáky, policisty a zdravotníky - především.. PROTO PODEPISUJI. :); a protože nejsem majitel tzv. mezinár. měnového fondu :)

svobodu svobodu svobodu

"Preferuji nebezpečnou svobodu před klidným otroctvím" Thomas Jefferson

Éra covid fašismu je zkouškou charakteru každého z nás.

Veliké díky a vděčnost iniciátorům Občanského prohlášení.

Nikdy jsem si nemyslel, že budu se slzou v oku vzpomínat na - z dnešního pohledu - neuvěřitelnou svobodu v době reálného socialismu. To, co se děje teď, je hrozné a smutné. Naštěstí je nás ještě pár miliónů. Tak hlavu vzhůru.

Ti, kteřích se týká vyhláška o povinném očkovámí, mohou podat návrh k ombudsmanovi, aby podal ústavní stížnost. ke stažení na stránkách SPD

Zdraví opravdu nelze redukovat pouze na zdraví fyzické. Jak praví sama WHO "Zdraví stav plné tělesné, duševní a sociální pohody a nikoli jen jako nepřítomnost nemoci či vady" (WHO, 1946).

Díky

Jako svobodný občan jsem měl právo volby výběru názorů ,které prezentuje Dr.Kubek,Prof.Flégr,Dr.Smejkal a další jim podobní pseudo odborníci, anebo Prof.Beran,Dr.Peková,Dr.Zelená,Prof.Thon,Prof.Turánek,Dr.Drbal a mnoho dalších skutečných odborníků z praxe,kteří ví o čem mluví...Já si vybral skupinu kolem Prof.Berana a dnes na mých blízkých,kamarádech i sám na sobě mohu potvrdit,že jím navržený systém léčby Covid 19 skutečně funguje a zachraňuje lidem život...

Nelíbí se mi segregace lidí,nerespektování práva a ignorace argumentů.

nesouhlasím s vyhláškou, diskriminací a útiskem nikoho

Připojuji se s radostí k občanskému prohlášení

Děkuji za možnost projevit zodpovědnost.

Děkuju za Vaši inciativu a možnost vyjádřit názor.

svoboda jednotlivce by neměla být stigmatizací, nýbrž zachována ve znění základní listiny práv a svobod

Plně souhlasím s deklarací

Plně souhlasím.

Nelíbí se mi jakákoliv diskriminace. Pokud stát ode mě vyžaduje, abych ji uplatňovala na mých žácích (netestované děti nesmí zpívat, nesmí sedět společně u oběda, musí mít izolované wc, musí mít karanténu a očkovaní nemají atd..), nutí své občany pod hrozbou ztráty zaměstnání vpravit do sebe experiment, pak tvrdím, že tento stát není demokratický. Veškerá mimořádná opatření a nesmyslné příkazy rozdělují všechny svobodné lidi, jak dospělé, tak bohužel i děti. Nikdy bych si nepředstavila, že něčemu takovému budu muset čelit.

Podepisuji prohlášení. Současná pravidla a omezení mi připadají nesmyslná, vzhledem k prezentovaným zjištěním vědeckých pracovníků rozporuplná a také diskriminační a zbytečně polarizující společnost.

Nesouhlasím s dělením společnosti podle očkovacího statusu. Rizikové chránit, nemocné léčit, zdravé nechat žít!

Souhlasím s tímto prohlášením a plně podporuji všechny iniciativy, které bojují za zachování základních lidských práv a svobod.

Svoboda je to nejcennější. Pro všechny a bez rozdílu.

Dost bylo lží, manipulací, diskriminace a šíření nenávisti ve jménu vědy a falešných hodnot, jejichž význam byl zcizen a postaven na hlavu. Dost bylo destrukce občanské společnosti a právního státu a dost bylo cenzury.

Důvodů k mému podpisu tohoto prohlášení je mnoho (viz jiné - podobné petice o dobrovolném očkování, nebo za sbobodu a demoktacii), ale zde chci poukázat hlavně na to, že jiné názory, než dosud "oficiální" a třeba (zatím) menšinové jsou bez vědeckých disputací, argumentací, vyvracení, či obhajoby rovnou označovány jako dezinformace. Zajímavé, že některé dosud označované dezinformace se ukázaly jako pravda.

Neozdělovat společnost. Pandemie není! Není ani epidemie jelikož epidemie je od 1700 pozituvních na 100000 obyvatel.

Souhlasím se vším, co bylo napsáno, jelikož je to pravda kterou cítím i já.

děkuji vám všem, kteří se připojíte k této petici

Chci se přidat k tomuto prohlášení, protože jsem přesvědčen, že je pravdivé

Sympatizuji s vaším úsilím

Netušili jsme, jak je svoboda křehká... Jak je jednoduché o ni přijít. Jak nesmírně těžké je ji znovu vybojovat.

Souhlasím

Plně souhlasím občanským prohlášením

Kéž by nás "prohlédnuvších" byla většina.

Souhlasím s prohlášením

Chci se přidat,

Konecne hlas zdraveho rozumu.

Podepisuji, protože předchozí vláda nechala úroveň veřejné a bohužel i vědecké diskuze (nejen k tématu pandemie) poklesnout tak hluboko, že naší společnosti čím dál více hrozí mnohem horší věci, než je pandemie.

Podpořím jakoukoli iniciativu, která povede ke svobodě

Vnímám, že je nutné se na stranu svobody přiklonit co nejdříve. Nedopusťme nenápadné a pozvolné ukrajování našich svobod - vždy v takové míře, aby si lidé zvykli. Vzpomínání, jaké to bylo před rokem 2020 je k ničemu. Aby nám nakonec nezůstali jen ty vzpomínky. I když i ty by mohly být jednou potenciálně nebezpečné...

Pojďme se spojovat ve jménu pravdy a svobody.

Očkovala jsem se v době, kdy bylo očkování skutečně dobrovolné. Očkovala jsem se mimo jiné i ze solidarity ke společnosti, jak nám bylo vtloukáno do hlav. Nyní vidím, že naše společnost není vůbec solidární, když je schopna dopouštět se diskriminace a segregace neočkovaných. Mrzí mě, že jsem se kvůli takové společnosti očkovala, nehodlám v tom dále pokračovat. Vnímám obrovské morální selhání naší společnosti a nemohu se s tím smířit. Jsem zásadně proti povinnému očkování dočasně schválenou vakcínou, jejíž účinnost se ukázala být značně pochybnou.

Přidávám svůj podpis pod toto prohlášení, protože se s ním 100% ztotožňuji a souhlasím. Považuji za extrémně nebezpečné a naprosto nepřijatelné a "nechutné", jakým způsobem je naše společnost neustále rozdělována a část lidí je naprosto otevřeně diskriminována a segregována. Jakým způsobem jsou ti, kteří mají jiný názor než ten "oficiálně povolený", veřejně a mediálně dehonestováni, zesměšňováni a ostrakizováni. Nikdy by mě po listopadu 1989 ani ve snu nenapadlo, že se něčeho takového ještě dožiji. Je čas s tím skončit.

Dobrý den. beze zbytku souhlasím a souzním s výše uvedeným vyjádřením. Martina Vančurová, všeobecná sestra

Vládní postupy v reakci na šíření viru považuji za zcela nevědecké a zjevně iracionální. Postrádám jakoukoli zpětnou vazbu. Velmi mi situace připomíná co pamětnící píší o vypuknutí první světové války. Bezprostřední strach a hysterie jsou upřednostněny, před dlouhodobým zdravím společnosti a zajištěním kvalitní budoucnosti pro naše děti.

Takováto aktivita si podporu jistě zaslouží

Znamení doby - Karel Kryl Před okny sloup - znamení moru Předpověď provazů a divných mravů Klesáme hloub se strachem tvorů Před ranou do vazu, před zlobou davu Na stěně mříž - znamení doby Děsím se obrázků, děsím se šachu Zbyl jenom kříž, zůstaly skoby A myšlenka na lásku v zajetí strachu Zástupy lidí jdou pozpátku vpřed tak, jako raci Zbabělost - hostii každý si pozvedá, pálí ho dlaň Mnozí se stydí, že stavěli svět, některý zvrací Dávaje bestii ze svého oběda povinnou daň K výkazu ztrát připište sebe že jste jen couvali mlčky a kvapně Zato když brát chtěli vám nebe že jste jim kývali, Bože, tak trapně! Přes čelo stín - znamení studu Znamení malého lidského strachu Na pití blín, k zábavě nudu K důvěře podlého a nasypat hrachu! A nasypat hrachu

Svobodná diskuse, zpochybňování a vyvracení jakýchkoli hypotéz je základem jak vědy, tak svobody, kritického myšlení i prostého selského rozumu. Je třeba myslet na to že hypotézu nelze na základě dat potvrdit, lze ji pouze vyvrátit - a to ještě ne s jistotou - viz možnost chyby 1. či 2. druhu, že snadno mohou být porušeny základní předpoklady statistického zpracování (např. náhodnost výběru) a výsledky mohou být prezentovány zavádějícím způsobem (např. pokud se zobrazené osy spojnicového grafu neprotínají v nule). Každý člověk má nezadatelné právo na osobní integritu. Ani skutečnou pomoc nelze nikomu vnutit. Tím méně pouze domnělou.

Rovný přístup k lidem, zachování lidské důstojnosti.

Pravda se vždy ukáže, ale ne každý ji pochopí.

Plně souhlasím a podporují!!

Souhlasím s občansk.prohlášením.

souhlasím s prohlášením

byla bych ráda,kdyby nedocházelo k diskriminaci neočkovaných občanů a tímto rozdělování spol.na očkované a neočkované.Prosím o opětné zavedení antig.testů,které by umožňovaly návštěvu neočkovaných na sportovních,kulturních či jiných akcí.

Segregace a diskriminace je nepripustna za jakychkoli podminek. Prestanme predstirat, ze ma takove konani vedecky duvod a je i snad prospesne. Toto vedlo v minulosti vzdy k hruznym koncum.

Dodržuji veškerá hygienická pravidla a nařízení, nicméně nesouhlasím se segregací neočkovaných osob. Díky za Vaše aktivity a vědeckou činnost.

Ráda bych přidala svůj podpis k vašemu prohlášení a podpořila tím vaše sdružení, jehož činnost a stanoviska mi v současné tragické situaci dávají smysl v porovnání s tím, co již delší dobu razí vládní aparát a hlavní média v tomto státu. Děkuji za to, že se nebojíte psát a hovořit o věcech kriticky a berete v potaz výzkumy, jež jsou lidem bohužel prezentovány jako dezinformace (byť vědecky podložené a publikované v prestižních časopisech). S úctou, RNDr. Barbora Dvořáková, Ph.D. Imunoložka

Děkuji za český lid, že nám vnášíte čerstvý, rozumný a přátelský vítr do plachet. Tak jak to dělávala milá paní Táňa Fischerová.

Dobrý den,ráda bych se připojila k Vašemu občanskému prohlášení proti tomu, co se v současné době děje, vůbec ničemu nerozumím a nechápu, jak se mohou v takovém měřítku popírat některé dosavadní vědecké a medicínské poznatky a postupy (léčba pacientů přes telefon, zanedbávání včasné lékařské péče a prevence možných komplikací, nuceně "dobrovolné" očkování jako modla pro všechny bez rozdílu, očkování v nákupních centrech a pojízdných autobusech, popírání přirozené imunity, popírání a znevažování nežádoucích účinků po očkování a mnoho, mnoho dalších). Ze současné situace jsem velmi zklamaná a doufám, že jednou skončí... Nicméně, Vám všem, kteří jste nezapoměli, co je Hippokratova přísaha, velmi děkuji za Vaši odvahu a boj! S pozdravem a přáním pěkných dní, Lenka Simandlová, učitelka.

Dobrý večer! Dovolte mi, abych otevřeně a s veškerou vážností občana ČR vyjádřil svůj naprostý souhlas s textem občanského prohlášení a tímto i udělil svůj souhlas pro zveřejněním mého jména. Upřímně a z celého srdce děkuji za tuto snahu a doufám a věřím v lepší zítřek. S pozdravem, Miroslav Srb, pěstovač

Děkuji Vám mnohokrát za Vaši neúnavnou práci a fandím Vám z celého srdce, protože, ač jsem se narodila v totalitním státě, rozhodně nechci v totalitě (i když upravené) zemřít. Držím nám všem palce, abychom se jednou z tohoto zlého snu probudili do mnohem lepšího světa!

Dobrý den, s díky za Váš, pro naši společnost důležitý krok, vyjadřuji jednoznačnou a plnou podporu Vámi zveřejněnému Občanskému prohlášení. Díky za Vaše moudrá slova. S úctou, Lubomír Suk, majitel a jednatel obchodní společnosti

Ráda se připojím k prohlášení o zneužití slova bezinfekčnost a jeho zneužívání na pracovišti, které bezesporu vede k šikaně. Irena Pursanidisová, zdravotnický laborant imunohistochemie, FN Brno

Vážené kolegyně, Vážení kolegové, s velkým zájmem jsem si přečetl text vašeho 'Občanského prohlášení' z 22.11. t.r. a zcela se s jeho obsahem ztotožňuji. Velmi oceňuji odvahu, s níž jste takto veřejně vstoupili do informačního prostoru v naší zcela záměrně "rozdělené" společnosti. Je naprosto nezbytné udržet demokratický a právní rámec procesů označovaných eufemizmem "boje s koronavirovou pandemií" a zabránit "fašizujícím" tendencím uplatňovaným v ČR i okolním světě. Přeji hodně zdaru, vytrvalosti a podpory v tomto klíčovém stádiu existence humánní demokratické společnosti. Tímto se zcela vědomě a dobrovolně připojuji k vašemu prohlášení. Této zvrácené "pandemii" s genocidními důsledky pro lidstvo, jakož i brutálnímu potlačování základních občanských práv a svobod je nutno se vzepřít! Vás "sedm statečných" má můj obdiv a podporu. V úctě, RNDr. Karel Roháček, CSc. biofyzik, 30 let vědecký pracovník v AV, aktuálně univerzitní pedagog, neočkovaný senior 66+

Je smutné, že vláda řeší své minulé strategické a taktické chyby v zápase proti nákaze koronavirem na úkor jedné skupiny obyvatel, což mnohdy působí vzájemnou nevraživost mezi očkovanými a neočkovanými. Pavel Strunz, vědecký pracovník, Ústav jaderné fyziky, Řež

Dobrý den, také nesouhlasím s rozdělováním společnosti na očkované a neočkované a vůbec s ničím co vláda vymýšlí,šikanuje a vyhrožuje. Chci se přidat a bojovat za svobodu a za naše děti.

Chtěl bych se připojit k tomu prohlášení hned ze tří důvodů: 1. Jako osoba pracující ve vědě a výzkumu v oblasti využití superpočítačových technologií aplikovaných na plánování ultrazvukových zákroků pro léčbu rakoviny, neurostimulaci či snímkování nesouhlasím s jednostranně vedenou diskuzí, manipulaci s daty a rozdmýcháváním strachu ve společnosti. 2. Rovněž se připojuji jako akademický pracovník působící ve výuce magisterských a doktorských kurzů v oblasti informačních technologií a fyzikálních simulací. Ve svých přednáškách se snažím studentům předat kritické myšlení, pozitivní motivaci a zápal pro věc. Tato snaha je však silně sabotována nesmyslnými COVID restrikcemi a mediálními výstupy odpovědných činitelů, nad nimiž často zůstává rozum stát. 3. Dále se připojuji i jako senátor Akademického senátu VUT v Brně, jelikož cítím jako svojí povinnost postavit se na stranu svobody a práv jednotlivce a ostře se vymezit proti jakékoliv diskriminaci. S pozdravem, doc. Ing. Jiří Jaroš, Ph.D. Fakulta informačních technologií Vysoké učení technické v Brně

Dobrý den, sice jsem jen dělník, ale s maturitou, takže snad mám o různých věcech aspoň základní informace a názor na ně a souhlasím i s vaším sdělením. Pokud vám pomůže i můj neodborný hlas, dávám souhlas se zveřejněním.

Dobrý den, ráda bych se přidala k občanskému prohlášení SMIS. Pracuji jako odborná asistenkta na katedře pedagogiky a psyhcologie Technické univerzity v Liberci. Můj obor je psychologie. V současné době nesouhlasím s psychologickým nátlkakem a manipulací, která rozděluje společnost a způsobuje rozvoj psychických potíží. Také nesouhlasím s tím, jakým zpsobem je vedena ve společnosti doborná diskuse, jak jsou vyzdvihovány jen některé výsledky odborných sutdií a jiné zamlčovány. rovněž nesouhlasím s tím, jak fungují česká oficiální média. S pozdravem a přáním hodně zdraví a sil Jitka Josífková

Běhá mně mráz po zádech, když vidím, jakým způsobem dochází ve společnosti k cenzuře a dehonestaci lidí, kteří projeví jiný názor. Štve mně, jak jsme denně manipulováni a je nám vnucován jeden jediný správný názor. Nechci žít ve společnosti, kde se lidé dělí na ty co smí a ty co nesmí na základě aplikace v mobilním telefonu. Je to absolutně nedůstojné a především postavené na tezi (bezinfekčnosti), která v tomto případně nemá jakékoliv medicínské ani jiné opodstatnění!

Nechci, aby se u nás (nebo kdekoliv jinde) proměnil v realitu americký film z roku 1973 Soilent Green.

Otevřená a veřejná vědecká diskuze je prevencí zneužívání vědy v totalitních režimech

Jsem pro zrušení diskriminace neočkovaných.

Moc děkuji za vaší aktivitu! ŠR

Skvělý rozhovor Robina s Leošem Valáškem mě mimořádně potěšil. Děkuji a moc zdravím, Richard

Souhlasím

Podporuji boj proti covidfašismu !

Jakákoli segregace na základě libovolného znaku není přípustná.

Souhlasím s Občanským prohlášením a jsem proti stigmatizaci, segregaci a diskriminaci občanů a porušování zákonů a Ústavy ČR

Nesouhlasím s omezováním občanských svobod, s povinně nařízeným očkováním a s dalšími nápady vlády, které mají za cíl šikanovat občany a omezovat jim jejich ústavou zaručená práva.

Jsem velmi rád za možnost účasti na platformě, která má mou důvěru. Její iniciátoři mi mluví z duše. Propadal jsem beznaději, že kapři, kteří jsou živi z bohaté náruče farmaceutických firem si svůj rybník nevypustí. A hle, našlo se přece deset spravedlivých! (ergo 7) Vyrůstal jsem v době lží, manipulací, nátlaku pod heslem "kdo nejde s námi, jde proti nám". Netušil jsem, jak brzy budu podobné opět poslouchat z našich veřejnoprávních médií. Nemálo občanských iniciativ bijící na poplach, mi dává naději.

Dost bylo lží, manipulací, diskriminace a šíření nenávisti ve jménu vědy a falešných hodnot, jejichž význam byl zcizen a postaven na hlavu. Dost bylo destrukce občanské společnosti a právního státu a dost bylo cenzury.

Dobrý den, věřím, že postupné oklešťování základních práv a svobod, které začalo dávno před rokem 2020, musí znepokojovat (a nyní už i děsit) všechny rozumně smýšlející lidi. Za poslední dva roky ale toto oklešťování tak akcelerovalo, že jsme se najednou ocitli v situaci, kdy přemýšlíme takto: "Dobře, tak si mě tedy proti mé vůli naočkujte, ale vynechte z toho aspoň mé děti nebo vnoučata." Takhle bychom ale přemýšlet neměli - nesmíme být odevzdaní a zlomení. Civilizace nás zhýčkala a je nejvyšší čas, za minutu dvanáct, vystoupit ze své (zdánlivě) komfortní zóny a bojovat. Vyhláška o povinném očkování už vyšla a nikdo ji zatím nezrušil. Je to sice boj Davida proti Goliášovi, státy, výkonná moc a média (tedy i ta veřejnoprávní) útočí na zdravý rozum lidstva s neutuchající zarputilostí, ale je to boj proti zvůli. A za pravdu, kterou je těžké umlčet. Proto bych chtěl ze srdce poděkovat odvážným lékařům, vědcům i obyčejným lidem, kteří v sobě našli odvahu veřejně se postavit proti totalitním praktikám a absurdním restrikcím. Zejména proto, že věcně a klidně argumentují, což je v příkrém kontrastu s vystoupeními "nezávislých expertů" vlád (pokud se náhodou tyto dvě skupiny dostanou do diskuse, ukazuje se pravda v plné nahotě). Upřímně věřím, že v sobě najdou odvahu i další lidé a klidná síla zvítězí.

Doufám, ze se přidá k této iniciativě co nejvíce lidí, kteří s tímto souhlasí. Protože změnit to můžeme jen my.. ne vlády. Děkuji nepopsatelně moc všem, co vytvořili tuto iniciativu a tem kteří je podporují.

Připojuji se k prohlášení Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci z 3. listopadu 2021. Odmítám politizaci vědy, manipulaci s výsledky a obrovskou cenzuru kritických hlasů. Chci se zasadit opět o svobodnou diskuzi a snahu nalézt hlavně faktické a ověřené informace.

Prošel jsem vším. Od nakaženého (od pacientů samozřejme) přes prodělaného, očkovaného, pochybujícího až k otevřeně skeptickému. Vedlejším účinkem očkování (lépe řečeno jeho nízké účinnosti) u mne je to, že nadále už odmítám hrát covidové divadlo.

Podporuji toto občanské prohlášení

Připojuji svůj souhlas k občanskému prohlášení. Toto co se děje není demokracie, to je kapitalismus, kde vládnou peníze a arogance mocných. Zažil jsem minulý režim, nemohl jsem jezdil v létě k moři a v zimě lyžovat do Alp, ale cítil jsem se svobodněji a bezpečněji než v současné době. Bohužel nevidím v dohledné budoucnosti možnost zlepšení i proto Vaší iniciativu podporuji.

Nesouhlasím jak se v naší zemi prezentuje infekce covidu. Je špatné, že nejsou vidět objektivní názory a podklady.

Souhlasím s prohlášením. Manipulace se zdrojovými daty a statistické metody jejich prezentace jsou příliš evidentně směrovány k politicky správným "výsledkům". Navíc pak těmito "výsledky" jsou pak zdůvodněny vyhlášky bezostyšně sloužící k jinak bezdůvodné diskriminaci skupin lidí, například uzdravených. Vědecké postupy jsou nahrazeny hlasováním a politickou symbiózou.

Vytrvejme!

Podepisuji, a naprosto souhlasím!

Tlak na povinné očkování je při současných zjištěních, jak ony "vakcíny" fungují, naprosto nesmyslný. Ukončete již nedůstojná opatření a polarizaci společnosti, soustřeďte se na propagaci zdravého životního stylu, podporu imunity a kvalitní léčbu již na úrovni praktiků.

Miluji život bez natlaku

Ihned po zahájení testování jsem poslala podobné vyjádření na obě ministerstva, školství i zdravotnictví, stejně jako kolegům a kolegyním na škole, kde pracuji. Nebylo mi odpovězeno z žádných míst, s výjímkou dvou statečných kolegů. Oceňuji a přidávám se!

Chci kultivovaným a neagresívním způsobem vyjádřit můj pocit nátlaku až diskriminace ze strany státu.

Jindřich Kabát, Psychologie komunismu: "Samota je nebezpečný prvek v totalitních režimech. Rozdělení lidí a jejich izolace je základem mechanismů moci. Proto každé setkání, jakákoli skupina, která může riskovat shromáždění a svobodnou výměnu názorů, přestavuje neuvěřitelnou posilu a úspěšně bortí režimem vytvořený pocit samoty a strachu. Jakmile nejsem sám, je účinnost režimu půlena a dále dělena."

S tímto občanským prohlášením cela souhlasím.

Připojuji se k občanskému přihlášení.

Ohrožené chránit, nemocné léčit a zdravé nechat žít.

Děkuji za iniciativu. Bohužel je opět důležité se brát za svobodu.

Celou situaci kolem covidu vidím jako globální podvod a spiknutí, kde zatím vidím tyto cíle - velmi cenná data o psychologickém chování davu a jednotlivce, depopulace lidstva, zisky farmaceutických společností a na ně napojení politici, rozeštvání lidí mezi sebou. Je velmi bolestné, jak velká část populace se rychle podvolila tlaku.

Velmi si vážím osobní svobody a zdraví. Děsí mě, jak velké % lidí si tuto svobodu nechalo vzít. Odměnou jim byl týdenní pobyt u moře, několik navštěv kina nebo restaurace...

Je mým velkým přáním, aby to už konečně skončilo a zvítězil zdravý selský rozum nad tou nesmyslnou diktaturou a nespravedlností. To je mnohem horší než celá Covidová "pandemie".

Děkuji všem zúčastněným, zvláště organizátorům, za pocit, že ještě existují rozumní lidé, pro které má smysl postavit se lidské hlouposti nebo zbabělé vychytralosti, která zneužívá koronavirový problém.

Děkuji všem odvážným, kteří jednají v souladu se svým svědomím a nepodléhají nátlaku. Jsou velmi důležití pro tento svět.

Děkuji za tuto iniciativu.

svoboda

Plně souhlasím a podporuji.

nemůžu mlčet

Podporuji Občanské prohlašení.cz. Přidal jsem odkaz na www.inter-front.eu/doporucujeme

Máte pravdu. To ticho je ohlušující! Ti všichni vzdělaní lidé kolem mě mlčí!

?

připojuji se k občanskému prohlášení

Chci, aby se nová vláda vzpamatovala a vzala rozum do hrsti, aby vyzvala vědce k otevřené debatě a zastavila vzestupujici totalitu.

Nechte nás žít !!!

Vraťte všem občanům základní lidská práva a dodržujte ústavnost. Respektujte rozhodnutí soudů.

Lidé, vraťte se co nejdříve k používání zdravého rozumu a nenechte se zmanipulovat.

Pravda vždy nakonec vyjde najevo! Děkuji, že existují lidé: J. Beran, S. Peková, J. Rajchl, J. Zwyrtek Hamplová, J. Turánek, V. Čížek, Z. Koudelka...

Děkuji za tuto iniciativu. V současné době mě až děsí kam společnost zašla. Jak rychle se lidé rozdělili na "dobré a špatné","zodpovědné a nezodpovědné" "oběti a teroristy", jednoduše podle vzoru "očkovaný x neočkovaný". Je šílené, jak se většina podřídila a nevidí, že by bylo něco špatně. Některé známé osobnosti z vědeckého, kulturního nebo církevního světa jsou pro mě zklámáním, neboť veřejně pomáhají politikům a některým médiím v tomto rozdělování společnosti. Proto jsem ráda, že se ještě najdou lidé, kteří se proti tomuto postaví a ráda vás podporuji.

Rád bych, aby toto prohlášení vrátilo VĚDU tam, kde já vidím její kořeny - a to v propojení odpovědného poznávání světa při udržení úcty k člověku. A zde je nutná i úcta k jinému názoru. Věda jako služba člověku a zemi. Věda, která je si vědoma své pokory (že často neví) a také zodpovědnosti za následky svých činů a objevů – dříve se tomu říkalo ETIKA. Vraťme se zpět k otevřenosti a vzájemné úctě. Nátlakové akce by neměly mít ve zralé a dospělé společnosti místo! Buďme svobodní ve svých srdcích a laskaví ve své vzájemnosti a podpoře. Co utlačuje jedny, jde proti zájmům celku!

a co?

Plně souhlasím a podporuji toto prohlášení, a velmi děkuji za vše, co děláte.

Fandím zdravému rozumu a NE autoritářství - Covidismu.

S prohlasenim souhlasim a iniciativy zamerene k jadru problemu si velmi vazim, je mi jen lito, ze jsem na ni narazil az ted, kdy muj podpis velkou cenu nema. Od vlady behem pandemie ocekavam, ze bude asistovat svym obcanum racionalne celit viru. Nase vlada misto toho zvolila manipulativni cestu, ktera nevyhnutelne vede k nasili (zadrzovani informaci, klamani obcanu, fyzicka segregace, vydirani s cilem je proti jejich vuli ockovat...). Vlada tak vyradila miliony zdravych cinorodych lidskych mozku z reseni lokalni individualni situace. Vlada, ktera primarne neduveruje svym obcanum od nich nemuze cekat duveru, kterou vsak potrebovala k uspesnemu zvladnuti edpidemie. Dekuji!

Nesouhlasím s povinným očkováním a diskriminací neočkovaných.To co se děje v současnosti u nás i po celým světě není vůbec normální.Souhlasím s Občanským prohlášením.

Děkuji všem, kterým záleží na tom, jak a kde žijeme a jakou zemi předáme našim dětem.

Vláda zakáže dětem zpívat a ... nestane se vůbec nic? Tohle je vážně nemocná společnost. Co víc se ještě musí stát, aby se zhypnotizovaných 90% lidí konečně probralo?

Děkuji.

Nesouhlasím s nástupem totality a jsem v šoku s jakou lehkostí elity toto příjmají. Ptám se kde jsou ti obránci demokracie, kteří se každoročně ověnčují metály?

33 let jsem prožila už v jedné diktatuře, nebudu proto nikdy podporovat tuto rozvíjející se totalitu, tento kovidfašismus. Pravda nás osvobodí, ale musíme se probudit ve větším počtu.

Doufal jsem, že se situace na tomto poli s novou vládou změní. Výkon je ale rozpačitý.

Totalita nesmí opět zvítězit!Lidé probuďte se !Na vašem životě záleží.Není to jen jíst , kakat a prdět! Občas je také dobré mít se na co podívat!

Je skvele videt, ze Ceska republika je v Evrope stale jeste (i pres sikanu medii a politiky) ostrovem svobody mysleni a tim padem i svobody fakticke - diky lidem jako jsou iniciatori teto petice. V obdivovane zapadni Evrope je moznost vest podobnou svobodnou diskuzi miziva. Letita drezura politickou korektnosti udelala sve, takze lide se tam uz neptaji 'proc?' ale pouze stoji v rade (samozrejme v te spravne)... Jeste jednou diky!

Nejdůležitější v současné době je nemít a nešířit strach z nemoci ani z vakcín a svobodně se rozhodovat dle vlastních zkušeností, kterých máme za poslední 2 roky dostatek a přijmout odpovědnost za svá rozhodnutí.

Přestaňme se bát.

Vážení lékaři, chtěl bych se Vás zeptat, zda s plným vědomím podáte svému pacientovi lék, který: - neléčí dané onemocnění - nezabrání onemocnění danou chorobou - nezamezí přenosu dané choroby na jiné pacienty Vážně tento lék budete podávat a nutit své pacienty tento lék přijmout? Budete i nadále takovéto léky nakupovat z veřejného zdravotního rozpočtu?

Nesouhlasím s jakoukoli diskriminací, segregací a ostrakizací

Z důvodu nemála nesrovnalostí a pochybností, viděných mnohými na vlastní oči není možné slepě respektovat to, co se prezentuje v mainstreamových médiích jako pravdivé vypovídající informace a tedy nerespektovat jistou skepsi vůči nim. Místo toho by se z vědy mělo stát to, čím vždycky byla a nikoli jen jakýsi nástroj účelové propagandy, což tak nelze nenazvat, když se děje to, co se děje.

Je nejvyšší čas (i když "včera" už bylo pozdě) celou hysterii ukončit a celospolečensky se konečně začít věnovat smysluplnějším tématům.

Nedovolme, aby naše životy determinovali psychopati a deprivanti.

Naprosto souhlasim

Ještě před rokem a půl jsem si nedokázal představit, že na níže uvedeném citátu může být něco pravdy. Dnes, s odstupem času, se pod něj klidně podepíšu: "Světovými vládami, průmyslem a médii manipuluje a vše kontroluje nepočetná skupina elit."

Jsem frustrován tím, jak rychle byly ve společnosti nastoleny totalitní praktiky, a že je velká část veřejnosti bez jakéhokoliv odporu přijala. Téměř dva roky je zde prosazován princip bezmezné solidarity, v rámci něhož jsme nuceni se všichni navzájem "chránit" dodržováním přísných a velmi nákladných protiepidemických opatření bez ohledu na to, zda jsou účinná. Nejvíce ze všeho mi na této situaci vadí dopady na školství. Ze škol se staly instituce určené primárně pro buzeraci dětí a mládeže, vzdělání se stalo účelem sekundárním. Pedagogové a ředitelé škol si vyloženě užívají svoji sociální roli, ve které jsou autoritou pro žáky a studenty, a mohou z této pozice prosazovat své názory. Toto konstatování mohu opřít mé osobní zkušenosti. Na mé škole (Gymnázium Karla Čapka v Dobříši) byly nasazeny na chodbách dozory, které mají za úkol kontrolování toho, zda studenti nosí respirátory. Mnoho učitelů během vyučování otevřeně a veřejně kritizuje ty, kteří se odmítají očkovat, testovat atd. Příkladů by se našlo mnohem více, ale pokud bych se všemi podrobně zabýval, rozsah mého komentáře by značně narostl. Vzdělávání je také značně omezeno neustálými karanténami. Já osobně jsem již podruhé v karanténě. Paradoxní je, že v obou případech byl pozitivně testován očkovaný spolužák, zatímco u neočkovaných se za celý školní rok nevyskytl pozitivní případ ani jednou. V ostatních oblastech života je situace lepší, a atmosféra není tak špatná jako ve školách. Nicméně i tady platí pro mě nepochopitelná pravidla, jako například prokazování "bezinfekčnosti", které ve skutečnosti bezinfekčnost nezaručuje.

Je potřeba nebát se se a poukazovat na nepravosti, jen tak budeme moci spokojeně žít. Komunisté v roce 1948 přišli k moci také tím, že využili strachu a rozdělení společnosti.

Naprosto souhlasím s textem a jeho myšlenkami. Jako jednu z možností cesty ven vidím totální bojkot těch jejich her. K čemu jim budou opatření, když si budeme dál žít podle svědomí a pravdy (napříč společností vč.represivních a jiných dohledových složek, protože to jsou také lidi, co tu žijí s námi a už toho mají také dost).Nás je moc a čím dál víc a jich jen pár...

poslouchejte opravdové odborníky

Současná bezinfekčnost je nebezpečný mýtus.

Doufám, že věda zvítězí nad politickými a ekonomickými zájmy.

Nesouhlasím se stávajícími opatřeními, jsou nelogická, diskriminující a nemají opodstatnění. Nesouhlasím s povinným očkováním proti onemocnění Covid - 19 a s tím spojeným nátlakem a šikanou.

Nelíbí se mi nelogická opatření staré vlády a nedodržení všech slibů vlády nové. Nesouhlasím s povinným očkováním proti Covid - 19.

Je mi 60 let. Delší dobu řeším osobní zdravotní problém (následky mého sražení na kole autem). A “covidová” opatření mě opravdu drtí a jednoznačně ztěžují moji cestu k vyléčení. Díky za Vaši práci a přeji mnoho energie a zdraví.

Děkuji Vám za odvahu a čestnost, jste hrdinové dnešní doby. Vládní činitelé a Vaši kolegové, kteří je podporují, se podílí na zvěrstvu na lidech a hlavně dětech. Vidím to kolem sebe, hlavně u kolegů, kteří mají děti. Je mi líto těch, kteří podlehli a nechali své děti naočkovat. Často jejich děti měly velmi špatné reakce na očkování a marodili víc a dýl než po covidu, který prodělaly.

Ignorácia faktov a cenzúra relevantných oponentných názorov nie sú argumenty. Štátne orgány by nemali pôsobiť ako reklamné oddelenie farmaceutických firiem.

Souznim v plnem rozsahu s timto prohlasenim a chci tuto iniciativu podporit.

Děkuji za vaši statečnost a charakter veřejně vystoupit proti aroganci moci. Je šokující, že akademická obec ke lžím a iracionalitě stále mlčí. Je to selhání nejen přírodovědců, ale i filosofů, sociologů a všech, kteří mají jako první upozorňovat na manipulaci s fakty a nástup totality. Ten je evidentní v mnoha bodech: protiústavní jednání politiků, státem vnucovaná ideologie covidismu, překrucování fakt, podněcování nenávisti proti skupině neočkovaných a její diskriminace, odměňování stoupenců moci výhodami, výchova k udavačství, postih oponentů a jejich potomků - bez vakcíny nedostuduješ! - omezení shromažďování, omezení pohybu, zejména do zahraničí, monopol na masmédia - to vše bez racionálního opodstatnění, pouze na základě ideologie. Jsem na straně svobody a práv jednotlivce, diskriminace je nepřípustná. Věřím, že svobodu ubráníme. S úctou Nikola Klanicová

Covid je od samého začátku nemocí, kterou se dá překonat vlastní silou a zdravím rozumem. Od chvíle co se tato nemoc začala šířit nikdo nemluví o prevenci. Jsem přesvědčen o tom že obyčejnou již zmiňovanou prevencí by cela pandemie nemusela dospět do stavu v jakém je. Obyčejný vitamín D, zinek a další doplňky stravy jsou dle mého názoru dostačující pomuckou jak se s nemocí vyrovnat. Proč se netlačí na kuřáky, aby se zbavili špatného návyku, jde přeci o respirační onemocnění? Proč se nemluví o sportu a otužování? Jsem znechucen z toho, že se z vědy začíná pomalu stávat nová víra a jsem přesvědčen, že tato situace vědu do budoucna může jen poškodit.

Bylo by dobré, aby realita měla opět svou přirozenou podobu, aby nemohlo být pravidlem, že se různé lži, účelové, majetkové, mocenské, nebo jakékoli jiné zájmy vymezených skupin mohou stát veřejně uznávanou a podporovanou alternativní realitou, která je cíleně nadřazena skutečnosti, zdraví a životu člověka, zákonům lidské společnosti i přírody. Bylo by dobré žít ve společnosti nevyděšené, neustrašené a nesvázané pavučinou lží, toxických příkazů, vyhlášek a dalších cílených opatření, která mají toliko udržet v požadované výši aktivace strach a poslušnost. Bylo by dobré vrátit do života lidí jistotu, že se nemusí bát žít.

Nedáme se! Pravda se dere na povrch!

Děkuji za tuto iniciativu, za úsilí prosazovat zdravý rozum a prezentovat celé spektrum vědeckých poznatků.

Jsem velmi znepokojen současnou situací,jak po stránce medicínské,tak společenské: velmi obecně se dá říci,že si připadám,jako když "rozum utekl ze světa...."

Děsí mě, jak snadno jsme si nechali sebrat svobodu, jak snadno jsme odhodili zdravý rozum, jak snadno se zařazujeme do zástupu, ze kterého se bojíme vystoupit, jak snadno tolerujeme fráze bez obsahu, jak snadno jsme zapomněli na historii...a ptám se: "To vše ve jménu ĆEHO???"

Mysl otroka se ptá - " Musí se to? Je to povinné? " Svobodná mysl se ptá- " Je to správné? Dává to smysl ?"

Jsem velmi znepokojena z vývoje v naší zemi i v ostatních státech, je nám ubírána svoboda a demokracie je v ohrožení.

1) Nezapomínejme, že imunita po prodělání je POZITIVNÍ KONTROLA k níž by se imunita po očkování měla alespoň blížit. A to se neděje. 2) Chtěl bych také upozornit na data VZP https://smis-lab.cz/2021/12/25/umrti-dle-ockovaciho-statutu-v-roce-2021-data-zdravotnich-pojistoven/, která ukazují, že nadúmrtí ve skupině neočkovaných byla i v době, kdy žádný Covid nebyl PCR detekován. 3) Nadúmrtí v týdnech 41-47 podle ČSÚ nelze plně vysvětlit publikovanými úmrtími na Covid19. 1), 2) a 3) ukazují, že není plně prokázáno, že vakcíny proti Covid19 mají vůbec nějakou účinnost. Nejsem žádný antivaxer, jen jsem zvyklý plně vytěžit dostupná data. A viděl jsem vážná a dlouhodobá zhoršení zdravotního stavu po očkování i jednu smrt. 4) Chtěl jsem podepsat i akademickou petici za povinné očkování, protože se domnívám, že by se nemohlo očkovat současnými vakcínami. Nemohou totiž splnit podmínky zákona 258/2000 Sb. Můj podpis včetně komentáře byl vyškrtnut.

Děkuji vám, že jste zvedli hlavu.

S prohlášením souhlasím. Na této situaci mě děsí, jak jsou lidé lehce zmanipulovatelní a důvěřiví, mám pocit, že spousta jich pozbyla zdravý rozum.

Způsob, jakým vědecká komunita nakládá s tématem covidu, ve finále ublíží především renomé samotné vědy, medicíny a celého zdravotního systému. Kde chybí poctivá diskuse a respekt, nastupuje podezíravost a hledání zlé vůle za scénou. Díky všem vědcům, kteří přistupují k datům s pokorou a ke svým kolegům s otevřeností.

Je nejvyšší čas začít žít opět běžný život, nerozdělovat společnost. Nepodněcovat nevraživost a v některých případech i násilí ve společnosti. Nerozvracet rodiny, neničit lidskou existenci. Je nejvyšší čas se svobodně nadechnout a ukázat našim dětem jak vypadá normální svět.

Je nejvyšší čas začít žít opět běžný život, nerozdělovat společnost. Nepodněcovat nevraživost a v některých případech i násilí ve společnosti. Nerozvracet rodiny, neničit lidskou existenci. Je nejvyšší čas se svobodně nadechnout a ukázat našim dětem jak vypadá normální svět.

Cokolov děláš, se k tobě vrátí...

Zde prima kniha: FREE DOWNLOAD: stáhnout knihu: COVIDO-TYRANIE: výpověď doby (2020, 2021): https://www.jinedimenze.net/others/covido-tyranie/ https://www.jinedimenze.net/CT/COVIDO-TYRANIE%20vypoved%20doby%202020%202021.pdf?1639427280

Nevím, co vzkázat, snad jen že nám všem držím palce.

Nechte mluvit, diskutovat a argumentovat všechny, nikoho nediskriminujte a nedehonestujte. Jedině odbornou diskuzí se můžeme posunout dopředu. Vše ostatní je totalita.

Chci zase volně dýchat a žít normální život.

Plně souhlasím s Vaším občanským prohlášením a považuji za nepřípustné prohlubování ignorace principů právního státu a slušného chování ze strany mnohých politiků, veřejněprávních médií i některých věděckých pracovníků.

Nechci se vrátit do časů normalizace, kdy byly nehodící se závěry zatajovány a umlčovány, s tím, aby měl "lid klid na práci".

Kupčení se životy a strachem lidí musí rozumní lidé ukončit.

Nenecháme si brát naše práva a svobody !

Je potřeba spojit síly

Končí doba, kdy "Bratr bratra za pár korun prodá". Vstupujeme do "Vědomého lidství"....

Děkuji, že se o správnou věc zasazujete.

Bojovali jsme za konec totality a nechceme se k tomu jiz nikdy vratit . Cesta kterou momentalne cely svet kraci , nevede nikam jinam nez k ovladnuti vsech lidi a je to velmi nebezpecne . Pokud nekomu jeste neco rika slovo SVOBODA, tak prosim za ni zacnete “bojovat” . Dekuji vsem co se pridaji ❤️

Věřím v lepší časy.

Zásadně nesouhlasím s povinným očkováním

Nenapáchali politici už od počátku svým tzv. bojem proti Covidu mnohem více škod než Covid sám?

Z videí, které jsem měl možnost sledovat je cítit zcela osvěžující závan zdravého rozumu. Nikdy jsem si nemyslel jak vzácný tento zdravý rozum může být.

Nesouhlasím s diskriminací části spoluobčanů, s nátlakem na očkování a protiústavním jednáním vlád(y).

souhlasím se vším co bylo napsáno.

nesouhlasím s poviným očkování